Zelów lepszy od Zawiszy

Po bramce Łukasza Zająca Włókniarz Zelów pokonał Zawiszę Rzgów 1:0 (0:0) w kontrolnym spotkaniu przed nowym sezonem w III lidze (grupa łódzko-mazowiecka). Zwycięski gol padł w 60. minucie meczu. Sparing odbył się w Gutowie Małym.

Łukasz Zając to nowy zawodnik w kadrze Włókniarza Zelów. Działacze pozyskali go z łódzkiego Widzewa. Dla obu zespołów był to ostatni sprawdzian przed rozgrywkami. Włókniarz Zelów za tydzień zainauguruje rozgrywki meczem u siebie z Mazurem Karczew. Zawisza zaś podejmie drużynę Sokoła Aleksandrów.

Zawisza Rzgów – Włókniarz Zelów 0:1 (0:0)
Bramka: Łukasz Zając 60

Włókniarz Zelów: Wiśniewski – Noga, Pałyska, Bendkowski, Kołuda – Obi, Dymek, Kukulski, Stasiak, Gawroński – Bednarek.
W drugiej połowie grali: Krajda, Jędrychowski, Pawełoszek, Stępień, Mik, Boczkiewicz, Kowalczyk, Zając, Kieraś.

Źródło: wlokniarzzelow.futbolowo.pl