Piechna znów strzela gole

Grzegorz Piechna, którego piłkarskim kibicom nie trzeba specjalnie przedstawiać, odzyskuje strzelecką skuteczność. Popularny „Kiełbasa”, który przeszedł z Ceramiki Opoczno do WOY-a Bukowiec Opoczyński strzelił dwie bramki w przegranym 2:4 (0:4) sparingu z Żyrardowianką Żyrardów.

Dla WOY-a był to ostatni sprawdzian przed czwartoligowymi rozgrywkami. Podopieczni Mariusza Wielgusa nie zaprezentowali się w nim z dobrej strony. Do przerwy przegrywali aż 0:4. W drugiej połowie wynik zmienił dwukrotnie Grzegorz Piechna, który w dwóch sparingach w barwach WOY-a zdobył trzy bramki. Piłkarze z Bukowca rozpoczną sezon meczem w Pajęcznie z miejscowym Zawiszą.

Żyrardowianka Żyrardów – WOY Bukowiec Opoczyński 4:2 (4:0)
dla WOY-a: Grzegorz Piechna 2
WOY: Jędrzejewski (46′ Kaczor) – Starus (65′ Matyśkiewicz), Mogielski, Pierzyński, Bańczyk – Gąska (46′ Błotnicki), Wierzba (46′ Ciszewski), Jura, Przystasz – Mirecki, Piechna.