III runda sieradzkiego Pucharu Polski

W niedzielę rozegrano siedem z ośmiu meczów III rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu sieradzkiego.W najciekawszym pojedynku zespołów z okręgówki Jutrzenka Warta rozbiła na wyjeździe Wartę Osjaków aż 6:1.

W sobotę w pierwszym meczu III rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu sieradzkiego Warta II Sieradz pokonała LZS Brąszewice 3:2. Pozostałe siedem spotkań tej rundy rozegrano w niedzielę. W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu dwóch zespołów z sieradzkiej okręgówki Warta Osjaków wysoko przegrała z Jutrzenką Wartą aż 1:6.

Najbardziej zacięty był mecz w Osieku, gdzie ani 90 minut, ani dogrywka nie wyłoniły zwycięzcy rywalizacji drużyn sieradzkiej klasy A. O awansie UKS Ustków do IV rundy zadecydowały dopiero rzuty karne.