Kayode doprowadził do remisu

Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie 3. kolejki Młodej Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a PGE GKS Bełchatów. „Kolejorz” prowadził od 9. minuty po trafieniu Bartłomieja Olejniczaka. Wyrównał sześć minut po przerwie Nigeryjczyk Kayode, który trafił do Bełchatowa z piotrkowskiej Concordii.

Tym samym po trzech spotkaniach bełchatowski zespół ma 4 zdobyte punkty. W pierwszej kolejce przegrał u siebie z Ruchem Chorzów 1:3, później pokonał Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0, a teraz zremisował z Lechem 1:1. Za tydzień zmierzy się u siebie z Górnikiem Zabrze (21 sierpnia – 11:00).

Lech Poznań – PGE GKS Bełchatów (MESA) 1:1 (1:0)
dla PGE GKS: Kayode 51

PGE GKS: Maciej Krakowiak – Filip Modelski, Amadeusz Gadomski (46. Seweryn Michalski), Piotr Witasik, Mikołaj Grzelak – Paweł Zięba (46. Kamil Kowalczyk), Damian Zawieja (71. Kamil Sadziński), Piotr Piekarski, Joshua Kayode (89. Marcin Flis) – Leszek Nowosielski (75. Damian Gul) – Łukasz Wroński