Grad goli w Zduńskiej Woli
Aż 11 bramek padło w sparingowym meczu juniorów Pogoni Ekolog Zduńska Wola (rocznik 1999) z PTC Pabianice. Gospodarze wygrali 8:3, choć to pabianiczanie dwukrotnie obejmowali prowadzenie.

Sparingowy mecze rozegrano na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli. Goście dwukrotnie obejmowali prowadzenie, w 14. i 22. minucie, a trzecie trafienie dołożyli w 50. minucie. Chłopcy ze Zduńskiej Woli odpowiedzieli jednak ośmioma trafieniami. Aż sześć bramek zdobyli po przerwie. Hat-trickiem popisał sie Bartosz Lipiński, a Maksymilian Zimny i Antoni Pawlak zdobyli po dwa gole.

Następny mecz kontrolny drużyna Pogoni Ekolog rozegra we wtorek, 16 sierpnia o godzinie 16:00 w Bełchatowie z miejscowym GKS. Natomiast w środę, 17 sierpnia drużyna wyjeżdża na zgrupowanie sportowe do Rewala.Podczas pobytu w Rewalu drużyna Pogoni Ekolog ma zaplanowane dwa mecze kontrolne. W sobotę, 20 sierpnia na boisku w Kołobrzegu zagra z Kotwicą Kołobrzeg, a w środę, 24 sierpnia na boisku w Ustroniu Morskim z miejscową Astrą. Powrót ze zgrupowania zaplanowano na 26 sierpnia.
Pogoń Ekolog Zduńska Wola (”99) – PTC Pabianice 8:3 (2:2)
Bramki dla Pogoni Ekolog: Adrian Rosiak (17′),Bartosz Lipiński (27′, 32′, 42′), Maksymilian Zimny (40′, 47′), Antoni Pawlak (44′, 54′)

Skład Pogoni Ekolog: Borys Kwiatkowski – Mateusz Suchański, Jakub Pietrzak, Mateusz Dudek, Maksymilian Zimny – Adrian Rosiak, Kacper Deka, Bartosz Lipiński, Marcel Dzwonik – Wiktor Dyoniziak, Jakub Koliński oraz w II połowie: Patryk Białecki, Szymon Tyrakowski, Marcel Piotrowski, Antoni Pawlak, Antoni Nowak, Michał Raszewski. Trener: Krzysztof Kochelak, kierownik: Artur Boruch

Relacja: Krzysztof Kochelak