Trenerzy po meczu GKS-Lech

– Na początku drugiej połowy straciliśmy trzy bramki i skończyło się granie, a rozpoczął radosny futbol – mówi Paweł Janas, trener PGE GKS Bełchatów. Jego zespół przegrał na własnym stadionie z Lechem Poznań aż 0:3.

Jose Mari Bakero (trener Lecha): Wynik i druga połowa nie może sprawić żebyśmy zapomnieli o pierwszej połowie, gdzie zawodnicy Bełchatowa mieli kilka groźnych sytuacji. Wyprowadzali niebezpieczne dla nas kontrataki, zakończone dobrymi strzałami. Jednak drugą połowę to my zaczęliśmy dobrze, a po strzelonych bramkach kontrolowaliśmy przebieg gry. W drugiej połowy w wykonaniu mojego zespołu, jak i z wyniku jestem bardzo zadowolony.

Paweł Janas (trener PGE GKS): Nasz mecz do przerwy jako tako tako wyglądał. Byliśmy dobrze ustawieni, Lech nie stworzył sytuacji, poza jedną. My natomiast stworzyliśmy wiele okazji, ale nic nie strzeliliśmy. Na początku drugiej połowy straciliśmy bramki i  skończyło się granie, rozpoczął się radosny futbol. Co prawda mieliśmy jeszcze okazje na honorowe trafienie, ale nic z tego nie wyszło. Lech po przerwie był lepszym zespołem i zasłużenie wygrał.