Łodzianka U-19 – Victoria 4:7

W trzecim sparingu podczas przygotowań do nowego sezonu zespół Victorii (łódzka Klasa B) wygrał z Łodzianką U19 7:4 (0-2; 2-1; 5-1). Mecz rozgrywany był w trzech tercjach po 30 minut.

Bramki dla Victorii zdobyli: Sasiak (trzy), Nowak (dwie), Karasiński oraz Dobiński.

Skład wyjściowy Victorii: Łągiewczyk – Pluciński, Wojciechowski, Kędzierski, Adamczyk – Peżan, Karasiński – Dobiński, Franc, Nowak – Sasiak

II tercja: Łągiewczyk – Dzik, Perez-Flores, Kędzierski, Dembiński – Radecki, Mokszański (40′ Karasiński) – Nowak, Franc, Dobiński – Sasiak

III tercja: Łągiewczyk – Dzik, Perez-Flores. Wojciechowski, Adamczyk – Peżan, Kędzierski (76’Dembiński) – Franc, Karasiński (76′ Nowak), Dobiński (76’Walczak) –  Sasiak

Od 76 minuty w bramce stał Walczak, natomiast Łągiewczyk grał na prawej stronie pomocy.

Źródło: victorialodz.futbolowo.pl