Grad goli w sparingach

W ostatnim okresie drużyna GKS Bedlno rozegrała dwa sparingi z wymagającymi przeciwnikami. W piątek w Krośniewicach z miejscową Krośniewianka, natomiast we wtorek z rezerwami MKS Kutno.

KS Krośniewianka – GKS Bedlno 2:4

W pierwszym spotkaniu drużyna GKS Bedlno nie wystąpiła w optymalnym składzie, ale i tak zdecydowanie dominowała o czym świadczy wynik 3:0 do przerwy. Gole w tej części strzelali Biesiekierski, Bukowicz i Olczyk. W drugiej połowie mimo wielu korzystnych okazji udało się strzelić tylko jednego gola a jego autorem był Marcel Kosiorek. Zawodnicy z Krośniewic odpowiedzieli dwoma trafieniami, ale Bedlno do końca meczu kontrolowało przebieg gry.

GKS Bedlno – MKS II Kutno 4:8

Przeciwko drużynie z Kutna przez pierwsze 30 minut Bedlno było równorzędnym przeciwnikiem dla występującego w klasie okręgowej MKS-u. Już w drugiej minucie meczu powinni prowadzić, jednak Mateusz Biesiekierski przegrał pojedynek z bramkarzem gości. W 25 minucie gospodarze zdobyli gola dającego prowadzenie a jego autorem był Marcel Kosiorek. Po pół godzinie gry zarysowała się przewaga gospodarzy i po dwóch fatalnych błędach w obronie Bedlno straciło dwa gole i Kutno do przerwy prowadziło 2:1. MKS dłużej utrzymywał się przy piłce co kosztowało gospodarzy sporo sił i w efekcie przełożyło się na wynik. W drugiej połowie kutnianie strzelili 6 bramek a Bedlno odpowiedziało dwoma trafieniami autorstwa ponownie Kosiorka i dwukrotnie Bukowicza.

Następny mecz na GKS Bedlno rozegra na własnym boisku w niedzielę o godz. 16 a ich  przeciwnikiem będzie Malina Piątek.

Źródło: gksbedlno.futbolowo.pl