Dwie bramki Grzegorza Piechny

Grzegorz Piechna – król strzelców wszystkich klas rozgrywkowych – odzyskuje skuteczność. Dziś strzelił dwie bramki w ligowym spotkaniu przeciwko Zjednoczonym Stryków, a jego WOY Bukowiec Opoczyński wygrał aż 6:2 (2:1). To druga wygrana piłkarzy z Bukowca w tych rozgrywkach.

Mecz rozpoczął się nieoczekiwanie. W 6. minucie bramkę zdobyli goście i do 30. minuty utrzymywali prowadzenie. Później jednak do głosu doszedł WOY. W 30. minucie wyrównał Marcin Mirecki. Ten sam piłkarz pięć minut później wyprowadził zespół z Bukowca na prowadzenie 2:1. Po przerwie przewaga gospodarzy nie podlegała już żadnej dyskusji. W 69. i 89. minucie w polu karnym rywala faulowany był Piechna. Supersnajper dwukrotnie sam wymierzył Zjednoczonym sprawiedliwość celnie strzelając z jedenastu metrów. Za drugim razem piłka otarła się jeszcze o słupek.

WOY Bukowiec Opoczyński – Zjednoczeni Stryków 6:2 (2:1)
(dla WOY-a: Marcin Mirecki 30, 35, Krzysztof Wierzba 48, Grzegorz Piechna 69-karny, 89-karny, Łukasz Matyśkiewicz 74)