PGE GKS – Górnik 2:0 (sparing)

W rozegranym na  stadionie przy Sportowej 3 meczu kontrolnym PGE GKS Bełchatów wygrał z Górnikiem Zabrze 2:0. Bramki dla drużyny prowadzonej przez Kamila Kieresia zdobyli Leszek Nowosielski w 33. minucie (strzał zza pola karnego) oraz Maciej Szmatiuk (głową) w 43. minucie.

Obie strony miały jeszcze swoje okazje do zdobycia bramek w tym Paweł Buzała i Nowosielski. Słabo zaprezentował się testowany Serb Orbić. Trener Kamil Kiereś próbował różne warianty ustawienia poszczególnych zawodników, stąd sporo zmian powrotnych.

PGE GKS Bełchatów – Górnik Zabrze 2:0 (2:0)
Bramki: Leszek Nowosielski 33, Maciej Szmatiuk 43

PGE GKS Bełchatów: Łukasz Sapela (46 Łukasz Budziłek) – Filip Modelski (60 Grzegorz Fonfara), Maciej Szmatiuk (60 Piotr Witasik), Mate Lacić (60 Maciej Mysiak), Maciej Mysiak (46 Szymon Sawala) – Tomasz Wróbel (71 Filip Modelski), Grzegorz Fonfara (46 Zlatko Tanevski), Grzegorz Baran (46 Miroslav Božok), Leszek Nowosielski (46 Nemanja Obrić), Paweł Buzała (60 Leszek Nowosielski) – Marcin Żewłakow (46 Grzegorz Kuświk).

Źródło: gksbelchatow.com