Korona i Orlęta z kompletem

W sobotę trzecie ligowe zwycięstwo w skierniewickiej klasie okręgowej zanotowała Astra Zduny, w niedzielę tego samego dokonała Korona Wejsce. Bez porażki są także Orlęta Cielądz, które rozegrały jedno spotkanie mniej. Mecz Czarni Bednary – Jutrzenka Drzewce został przełożony  na wtorek 6 września.

Pierwszym niedzielnym meczem był pojedynek Korony Wejsce i Mazovii Rawa Mazowiecka. Na prowadzenie, jako pierwsi, wyszli przyjezdni po bramce Michała Telusa. Tuż przed przerwą podopieczni Dawida Ługowskiego zdołali wyrównać. Strzelcem bramki był Krzysztof Papuga. W drugiej połowie ten sam zawodnik w końcówce spotkania zapewnił gospodarzem trzy punkty. Było to trzecie kolejne zwycięstwo ligowe Korony, która zajmuje drugie miejsce w tabeli.
Wydawało się, że po odejściu czołowych zawodników z Orląt Cielądz drużyna nie będzie już tak mocna. Nic jednak mylnego gra Cielądza wygląda tak samo jak w sezonie, w którym Orlęta wywalczyły awans. Zespół prowadzony przez grającego trenera Karola Jakubczaka wygrał z Unią Skierniewice 4:0.  Bramki zdobywali: Cezary Sypka, Mateusz Białek, Łukasz Latosek i trener Jakubczak.