Widzew zdobył Nieborów

Piłkarze Widzewa zwyciężyli w Nieborowie w turnieju piłkarskim rocznika 2000. Pierwszy zespół tego klubu na pięknym, kameralnym obiekcie miejscowego Orła pokonał w finale MUKS Radomsko 2:1. To był jeden z turniejów organizowanych przez Zinę dla młodych zawodników z całego regionu.

Impreza przyniosła niesamowite emocje i rywalizację do ostatnich sekund meczu finałowego. Znakomicie przygotowane boiska, piękna pogoda i bardzo dobra organizacja – to wszystko wpłynęło na całokształt udanego turnieju. Wójt Gminy Nieborów Andrzej Werle był zachwycony: Serce rośnie, kiedy patrzy się na tak walczącą młodzież na obiekcie, który udało nam się zbudować wysiłkiem wszystkich zainteresowanych osób. To właśnie dla takich imprez przygotowaliśmy całe zaplecze. Trzecie miejsce w turnieju zajął Pelikan Łowicz, a obszerna relacja z turnieju razem z fotoreportażem jutro na naszej stronie.