Piechna uciszył publiczność

WOY Bukowiec Opoczyński zatrzymał rozpędzoną Concordię Piotrków i wygrał wyjazdowe spotkanie 6. kolejki IV ligi (grupa łódzka). Bramkę na 1:1 zdobył Grzegorz Piechna, który po zdobyciu gola wykonał charakterystyczny gest uciszający publiczność.

Pierwszy kwadrans to gra w środku pola, żadna z drużyn nie stworzyła sytuacji podbramkowej. Pierwsza zaatakowała Concordia i w 23. minucie objęła prowadzenie. Świetną akcję ofensywną przeprowadził piotrkowski defensor Szymon Moliński, dośrodkował w pole karne do nadbiegającego Kamila Kowalczyka, a ten nie dał żadnych szans Kamilowi Jędrzejewskiemu.  W odpowiedzi ładnie spod opieki obrońców uwolnił się Marcin Mirecki, ale strzelił nad poprzeczką.  Dwie minuty później powinno być 2:0. Kowalczyk nie trafił jednak z kilku metrów do bramki. Idealnie tym razem dograł mu piłkę Daniel da Silva. W 35. minucie przypomniał o sobie Grzegorz Piechna. Doświadczony napastnik idealnie zachował się w polu karnym i z kilku metrów pokonał bramkarza Concordii – Konrada Przybylskiego. Po pierwszej połowie było więc 1:1.
Już pierwsza akcja w drugiej połowie przyniosła gościom prowadzenie. Piechna zagrał do Mireckiego, a ten wypatrzył Krzysztofa Wierzbę. Doświadczony pomocnik nie miał problemów ze zdobyciem bramki. Szybkiej akcji WOY-a przypatrywała się bezradnie defensywa Concordii. W 73. minucie padła trzecia bramka dla gości. Szybką akcję ponownie wykończył Wierzba. Jak się okazało był to gol, który ustalił wynik spotkania. Concordia miała w ostatniej minucie możliwość zmniejszenia rozmiarów porażki. Rzutu karnego nie wykorzystał jednak Matheus Caminha.

Concordia Piotrków – WOY Bukowiec Opoczyński 1:3 (1:1)
Bramki: Kamil Kowalczyk 23 – Grzegorz Piechna 35, Krzysztof Wierzba 50, 73

Concordia: Przybylski ż – Pater (82′ Dróżdż), Moliński, Perreira (61′ Bezerra), da Silva ż – Kukułka ż (53′ Jędrzejczyk), Mazurkiewicz,Szymczyk, Stolarski ż (79′ Elemure) – Caminha, Kowalczyk
Trener: Ireneusz Marchwiński

WOY: Jędrzejewski – Bańczyk, Idzikowski ż, Mogielski, Gąska – Jura ż (86′ Ciszewski), Pieprzyk, Wierzba (90′ Rek), Matyśkiewicz (80′ Błotnicki) – Mirecki, Piechna (90′ Grałek).
Trener: Mariusz Wielgus

Sędziował: Paweł Pryczek (Piotrków). Widzów: 200