Ostatni kwadrans Mechanika

Ciężki bój w piotrkowskiej klasie okręgowej stoczyli piłkarze Mechanika Radomsko z LKS Lubochnia. Radomszczanie wygrali 3:0. Mimo porażki beniaminek pozostawił po sobie dobre wrażenie. Z kolei piłkarze Mechanika po pięciu kolejkach w dalszym ciągu mają na swoim koncie komplet punktów.

Zespół Mechanika Radomsko powoli zaczyna przyzwyczajać swoich kibiców, że bramki zdobywa dopiero w drugich połowach. Nie inaczej było w spotkaniu z LKS Lubochnia. Do przerwy podopieczni trenera Rafała Ozgi stworzyli sobie sporo sytuacji do zdobycia bramki. Szczególnie aktywny był Marcin Antczak, który kilka razy strzałami z dalszej odległości próbował pokonać Marcina Szczepańskiego.
Po zmianie stron goście zagrali goście nieco odważniej i w 63. minucie byli bliscy zdobycia gola. Rezerwowy Krystian Goździk trafił piłką w słupek. Im bliżej końca tym radomszczanie grali coraz bardziej nerwowo. Wreszcie jednak zdobyli gola. W 76. minucie przed polem karnym sfaulowany został Marek Michalski. Z rzutu wolnego uderzał Antczak, a piłka po rykoszecie wpadła do bramki. Gol wyraźnie podłamał ekipę gości, która szybko straciła drugą bramkę. W 82. minucie Michalski odebrał piłkę jednemu z zawodników gości i podał ją do Jakuba Bulińskiego. Młody zawodnik Mechanika odegrał ja do Antczaka, który po raz drugi w tym meczu wpisał się na listę strzelców. Pięć minut przed końcem meczu Buliński przegrał pojedynek jeden na jeden ze Szczepańskim. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry z rzutu wolnego znów uderzał Antczak. Bramkarz gości odbił piłkę przed siebie a w powstałym zamieszaniu piłkę trącił Buliński a ta po raz trzeci wpadła do siatki gości.

Mechanik Radomsko – LKS Lubochnia 3:0 (0:0)
Bramki: Marcin Antczak 76, 82, Jakub Buliński 90.
Mechanik: Dawid – Kociuga, Radziejewski, Frączyk, Woźniak (83. Michalak) – Brych (78. Buliński), Gloc (83. Dryja), Antczak, Olejnik (69. Makowski) – Walioszczyk, Michalski.
Lubochnia: Szczepański – Kochelski, P.Brandeburski, B.Brandeburski, Gogol – Chmielewski (78. Krześniewski), Bernaciak, Mucha, Starzyński – Gaugier (78. Rusek), Pietrzyk (46. Goździk).
Autor: pejot