Gomunice gromią rezerwy Zelowa

Trwa fantastyczna passa LUKS Gomunice. Beniaminek piotrkowskiej klasy okręgowej odniósł piąte kolejne zwycięstwo bez straty gola. W piątym meczu gomuniczanie rozbili rezerwy Włókniarza Zelów 6:0. Jedną z bramek dla gospodarzy zdobył Mateusz Hajto.

Spotkanie idealnie ułożyło się dla gospodarzy. Już pierwsza groźniejsza akcja LUKS przyniosła mu gola, którego autorem był Jakub Owczarek. Udział przy kolejnych dwóch golach miał Jacek Bernat. W pierwszym przypadku po faulu na nim rzut karny wykorzystał Owczarek. W drugiej sytuacji doświadczony gracz LUKS sam strzelił gola wykorzystując dogranie Przemysława Krawczykowskiego. W końcówce pierwszej połowy podopieczni trenera Artura Kowalskiego strzelili jeszcze jednego gola. Po rzucie rożnym celnym strzałem głową popisał się Michał Kołodziejski.
Po przerwie gospodarze zdobyli jeszcze dwa gole. Na 5:0 bramkę zdobył Mateusz Hajto, syn byłego reprezentanta Polski Tomasza, który również gra w zespole z Gomunic. Wynik meczu po indywidualnej akcji ustalił Jakub Kubicz.

LUKS Gomunice – Włókniarz II Zelów 6:0 (4:0)
Bramki: Jakub Owczarek 2, Jacek Bernat, Michał Kołodziejski, Mateusz Hajto, Jakub Kubicz.
Autor: pejot