Pilica Przedbórz ogrywa lidera

Sensacyjnym rozstrzygnięciem zakończył się mecz lidera IV ligi ekipy WOY Bukowiec Opoczyński z Pilica Przedbórz. Faworyzowani gospodarze przegrali aż 2:5. Bohaterem w ekipie gości był Przemysław Kornacki, który popisał się hat-trickiem.

Pierwszy raz Przemysław Kornacki dał o sobie znać już w dziesiątej minucie kiedy strzelił pierwszą bramkę dla gości. W 25. minucie do remisu doprowadził Marcin Mirecki. Stracony gol nie załamał ekipy trenera Rafała Rabendy, która siedem minut później po golu Marka Jończyka znów prowadziła. Radość gości nie trwała jednak długo, gdyż błyskawicznie do remisu doprowadził Grzegorz Piechna.
Po zmianie stron wydawało się, że gospodarze przełamią dobrze grającą Pilicę. Nic z tych rzecz. W pierwszym kwadransie drugiej połowy do bramki gospodarzy trafili Tomasz Wyciszkiewicz oraz Kornacki i zapachniało sensacją. Po tych golach WOY już się nie podniósł. Pilica dobiła gospodarzy jeszcze piątym golem autorstwa Kornackiego.
Po porażce WOY stracił pozycje lidera. Pilica z kolei udowodniła, że lepiej gra na wyjazdach. Podopieczni trenera Rabendy na obcym terenie wygrali po raz trzeci w tym sezonie.

WOY Bukowiec Opoczyński – Pilica Przedbórz 2:5 (2:2)
Bramki: Marcin Mirecki 25, Grzegorz Piechna 33 – Przemysław Kornacki 10, 58, 70, Marek Jończyk 32, Tomasz Wyciszkiewicz 51.
Autor: pejot