Zawisza Rzgów wreszcie wygrywa

Beniaminek III ligi (grupa łódzko-mazowiecka) Zawisza Rzgów po raz pierwszy w tym sezonie odniósł zwycięstwo na swoim boisku. Podopieczni Wojciecha Robaszka pokonali Orła Wierzbica 2:0 (0:0). Bramki zdobyli: Uelder oraz Sampaio.

Pierwsza połowa zdecydowanie należała do gospodarzy, którzy raz po raz sprawdzali formę bramkarza gości Michała Domańskiego. Bramka padła jednak dopiero w 62. minucie. Po błędzie Macieja Pastuszki zawodnik gospodarzy Uelder zdecydował się na strzał z narożnika pola karnego w długi róg bramki strzeżonej przez Domańskiego. Bramkarz Wierzbicy nie miał szans na skuteczną interwencję. Zawisza kontrolował przebieg spotkania. W 80 minucie Brazylijczycy występujący w drużynie gospodarzy rozegrali dwójkową akcję, którą na gola zamienił strzałem w krótki róg Sampaio.

Zawisza Rzgów – Orzeł Wierzbica 2:0 (0:0)
Bramki: Uelder 62, Sampaio 80.

Zawisza: Adamek – Kucharski, Janowski, Zimoń, Grzybowski (46′ Werner)  – Gołuch (55′ Pabiańczyk ), Leandro (81′ Wolski ), Buchowicz, Płuciennik (60′ Paprocki ) – Uelder, Sampaio.

Orzeł: Domański – Ankurowski, Pastuszka, Sikorski, Trela – Drej, Czarnecki P. (60′ Malyk), Stąpór (46′ Czarnecki D.), Dziubek (80′ Bursa) – Czpak, Jamróz (83′ Mirowski).