Historyczna wygrana Łyszkowic

Występująca w wojewódzkiej lidze Deyny Laktoza Łyszkowice zdobyła komplet punktów wygrywając z Widok/Unią Skierniewice 4:0. Poza czterema bramkami podopieczni Artura Balika nie potrafili wykorzystać dwóch rzutów karnych.

Po dwóch porażkach i remisie Laktoza 96 podejmowała swoich rówieśników ze Skierniewic. Mecz rozpoczął się wyśmienicie dla gospodarzy, gdyż w 5. minucie wywalczyli rzut karny. Krystian Siatkowski minął bramkarza i został sfaulowany. Sędzia bez wahania odgwizdał jedenastkę. Do piłki podszedł Mateusz Borowski, który nie potrafił jednak pokonać bramkarza przyjezdnych. Druga sytuacja bramkowa gospodarzy kończy się golem. Mateusz Bartosiewicz dobija strzał Siatkowskiego.

Po tej bramce rozpoczynają się problemy gości. Boisko opuszcza kontuzjowany gracz Unii, która musi grać w dziesiątkę, gdyż tego dnia na ławce skierniewiczan nie było zawodników rezerwowych. W drugiej części spotkania Laktoza zdobywa trzy gole. Pierwszy jest autorstwa Krystiana Siatkowskiego. Laktoza po faulu na Bartosiewiczu znów ma rzut karny, lecz tym razem Kamil Wójt nie potrafi pokonać bramkarza. Chwilę później karę dziesięciu minut dostaje zawodnik Unii i przyjezdni muszą grać w dziewiątkę. Laktoza wykorzystuje to strzelając na 3:0. Gola zdobywa Kamil Wójt. W końcówce spotkania wynik ustala Siatkowski.

Laktoza Łyszkowice – Widok-Unia Skierniewice 4:0 (1:0)
Bramki: Krystian Siatkowski 2, Mateusz Bartosiewicz, Kamil Wójt

Laktoza: Pokora – Kutermankiewicz, Kopiński, Kołaczyński, A. Wójt, K. Wójt, Graszka, Bartosiewicz, Kruk, Siatkowski, Borowski.

Grali także: Placek, Malewski, Sobieszek, Szymajda, Nezdropa, Gajek, Redzisz.