Astra z Pelikanem na czele

Po piątej kolejce skierniewickiej klasy okręgowej nie ma już zespołu z kompletem punktów. Niepokonane jak do tej pory Astra i Orlęta zremisowały swoje mecze – odpowiednio z Olimpią Jeżów i Laktozą Łyszkowice.

Niedzielne spotkania nie przyniosły nieoczekiwanych  rozstrzygnięć. W Chąśnie Olimpia wygrała z będącą w głębokim kryzysie Jutrzenką Drzewce 2:1. Wynik spotkania otworzył najlepszy strzelec poprzedniego sezonu Marcin Grocholewicz. Jutrzenka odpowiedziała golem Arkadiusza Krawczyka w 85.minucie meczu. Tuż przed przerwą  zwycięską bramkę zdobył Marcin Matuszewski. Była to trzecia porażka zespołu Krzysztofa Supery, która zajmuje przedostatnią pozycję w tabeli.

Ciekawe spotkanie obejrzeli kibice w Bednarach, gdzie Czarni po dramatycznym meczu wygrali z Unią Skierniewice 4:3. Pierwsza bramka wpadła w 15. minucie po uderzeniu Milosza Krsticia. W ciągu piętnastu minut gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą Adama Salamona i Rafała Gali. Goście ze Skierniewic przed przerwą zdążyli jeszcze doprowadzić do wyrównania. W drugiej odsłonie ponownie trafia Salamon. W odpowiedzi Łukasz Winciorek zdobywa swoją drugą bramkę w meczu. W końcówce spotkania Czarni jeszcze raz wychodzą na prowadzenie w 83. minucie. Bramkę strzelił Remigiusz Fabich.