Kolejna porażka ŁKS

Nie udało się wywalczyć punktów Łódzkiemu Klubowi Sportowemu w wyjazdowym spotkaniu z Zagłębiem Lubin. Łodzianie przegrali w Lubinie 1:2 (1:1), a honorowego gola zdobył tuż przed przerwą Marek Saganowski. Decydującą bramkę Zagłębie zdobyło w 77. minucie.

Gospodarze uzyskali prowadzenie już w 9. minucie. Pavle Velimirovicia pokonał Arkadiusz Woźniak. Jak się później okazało nie była to ostatnia bramka tego zawodnika. Na minutę przed przerwą w obozie łodzian zapanowała radość. Gola na 1:1 zdobył Marek Saganowski. Łodzianie do 77. minuty utrzymywali w tym spotkaniu korzystny dla siebie rezultat. Wtedy po raz drugi dał o sobie znać Woźniak. Drugi gol tego zawodnika ustalił wynik spotkania. Zagłębie wygrało 2:1. Łodzianie mimo niezłej gry wracają z Lubina bez punktów.

Zagłębie Lubin – ŁKS Łódź 2:1 (1:1)

Bramki: Arkadiusz Woźniak 9, 77 – Marek  Saganowski 44

Zagłębie: Isailović, Rymaniak, Reina, Hanek, Costa (86 Telichowski), Rakowski, Rachwał, Pawłowski, Abwo (82 Dąbrowski), Woźniak, Sernas (70 Gancarczyk)

ŁKS: Velimirović, Golański, Łabędzki, Klepczarek, Kaczmarek, Łukasiewicz, Kaśćelan, Szałachowski, Nowak (79 Bykowski), Saganowski, Mięciel

Żółte kartki: Rachwał, Sernas, Woźniak – Kaczmarek, Łukasiewicz, Szałachowski, Łabędzki

Źródło: lkslodz.pl; własne