Orlęta Cielądz gonią liderów

Po szóstej kolejce w skierniewickiej klasie okręgowej nadal niepokonane są Orlęta. Ambitna drużyna z Cielądza tym razem wygrała na własnym boisku z Olimpią Chąśno 4:1. W Nieborowie cenne zwycięstwo odniosła Mazovia Rawa Mazowiecka.

Do prowadzących Pelikana II Łowicz i Astry Zduny starają się dołączyć Orlęta Cielądz. Drużyna prowadzona przez grającego trenera Karola Jakubczaka odniosła czwarte ligowe zwycięstwo. Na koncie Orląt jak na razie 13 punktów, ale piłkarze z Cielądza rozegrali jeden mecz mniej. W 6. kolejce przyszło im rywalizować z Olimpią Chąśno. Orlęta wygrały ten mecz 4:1 tracąc dopiero pierwszą bramkę w lidze. Gole dla gospodarzy zdobyli: Piotr Pietrzak (2), Cezary Sypka i Daniel Skoneczny.

Ostatnie tygodnie dla Laktozy Łyszkowice są bardzo udane. Zespół prowadzony przez doświadczonego trenera Andrzeja Wojnowskiego zanotował trzecią ligową wygraną. Laktoza w samo południe rywalizowała w Bednarach z Czarnymi. Mecz rozpoczął się od gola dla Laktozy w 1. minucie spotkania, a strzelcem bramki był Jakub Materka. Kolejne minuty to ataki gości i seryjnie marnowane sytuacje bramkowe. Po naporze Laktozy do głosu doszli miejscowi. Najpierw Adam Salamon doprowadził do wyrównania, a kilka minut później Rafał Gala wyprowadza Czarnych na prowadzenie. Radość gospodarzy nie była jednak zbyt długa, gdyż Laktoza szybko odpowiedziała bramką wyrównującą. Strzelcem bramki był Adam Polewczak. Kiedy wydawało się, że do przerwy wynik nie ulegnie zmianie Piotr Ignaciuk zostaje sfaulowany w polu karnym Czarnych. Sędzia bez wahania pokazuje na wapno, a sam poszkodowany wykorzystuje „jedenastkę”. Druga odsłona to już przewaga Laktozy, która zdobywa  czwartą bramkę i dowozi wynik do końca.

Czarni Bednary – Laktoza Łyszkowice 2:4 (2:3)
Bramki: A. Salamon, R. Gala – J. Materka 2, A. Polewczak, P. Ignaciuk.
Laktoza: Kocemba – Wójcik, Florczak, Burzykowski, Pomykała, Chojnacki (32’ M. Walczak), Mordak (82’ Bodek), Polewczak, Ścibor (78’ Piotrowski), Materka (82’ J. Walczak), Ignaciuk.