Rezerwiści nie odpuszczają

W 7. kolejce skierniewickiej klasy okręgowej wysokie wygrane zanotowały drużyny Pelikana II oraz Korony Wejsce. Nadal niepokonane są Orlęta Cielądz, które wygrały mecz wyjazdowy z Białką Biała Rawska.

Rezerwy łowickiego Pelikana nie zwalniają tempa. Drużyna prowadzona przez Jarosława Rachubińskiego zdeklasowała Orła Nieborów wygrywając 7:0. Biało – zieloni wzmocnieni  byli w tym meczu kilkoma młodymi zawodnikami z kadry drugoligowego Pelikana. Bramki dla Ptaków zdobywali: Mariusz Trakul (2), Patryk Pomianowski (2), Konrad Grenda, Rafał Sołtysiak, a jedna z bramek była samobójcza. Dla Trakula  było to dziewiąte i dziesiąte trafienie w sezonie. Tym samym zwiększa swoją przewagę nad reszta stawki.

Jeszcze wyższym rezultatem zakończyło się spotkanie w Wejscach, gdzie Korona pokonała Juvenię Wysokienice 8:2. Do przerwy nic nie zapowiadało wysokiej porażki gości. Po przerwie bramkę na 4:2 zdobył grający trener Dawid Ługowski i kolejne gole strzelali już tylko jego podopieczni. Hat-tricka ustrzelił Krzysztof Papuga, dwa razy na listę strzelców wpisał się trener Ługowski, a po jednym golu zdobyli: Dawid Dąbrowski, Mariusz Mamcarz i Rafał Gospoś.

Nadal bez przegranej jest także drużyna Orląt Cielądz. W 7. kolejce  podopiecznym Karola Jakubczaka przyszło zmierzyć się z Białką Biała Rawska. Jak do tej pory wygrane Orląt były bardzo przekonujące, tym razem jednak o punkty nie było tak łatwo. Cielądz wygrał 1:0 po golu Daniela Skonecznego.