Cztery razy Kiełbasa

Grzegorz Piechna jak za dawnych lat. W spotkaniu 12. kolejki IV ligi (grupa łódzka) WOY Bukowiec Opoczyński pokonał w Pabianicach miejscowego Włókniarza 5:1. Popularny „Kiełbasa” aż czterokrotnie pokonywał bramkarza rywali.

Po raz pierwszy trafił do siatki już w 3. minucie. Włókniarz jednak wyrównał i do przerwy było 1:1. Piechna postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Po przerwie aż trzy razy pokonał pabianickiego bramkarza. W uzyskaniu klasycznego hat-tricka (trzy bramki pod rząd w jednej połowie) „przeszkodził” mu Marcin Mirecki. W środowisku piłkarskim słychać plotki, że zarząd walczącego o trzecią ligę klubu z Bukowca Opoczyńskiego nie do końca zadowolony jest z postawy Piechny. Jeśli jednak „Kiełbasa” będzie tak skuteczny jak w Pabianicach to o grę w podstawowym składzie może być spokojnym. Jego doświadczenie wydaje być się bezcenne w tej klasie rozgrywkowej.

Włókniarz Pabianice – WOY Bukowiec Opoczyński 1:5 (1:1)
(dla WOY-a: Grzegorz Piechna 3, 54, 57, 83, Marcin Mirecki 77)