Zdekompletowane Tornado

Spotkanie 7. kolejki I grupy łódzkiej klasy A zakończyło się po około 50 minutach. Powodem przerwania zawodów przez arbitra było zdekompletowanie drużyny gości. Jeden z zawodników Tornada Łódź w wyniku kontuzji musiał opuścić boisko, a łodzianie już wcześniej grali w ósemkę.

Do Bychlewa na mecz z Jutrzenką piłkarze Tornada Łódź przyjechali w liczbie ośmiu piłkarzy i w takiej sile przeciwstawili się gospodarzom. Po około 50 minutach gry i przy stanie 9:0 dla Jutrzenki, sfaulowany został jeden z graczy gości. Kontuzja okazał się poważniejsza i zawodnik nie mógł kontynuować gry. W wyniku takiej sytuacji arbiter podjął słuszną decyzję i zakończył spotkanie. Weryfikacją wyniku zajmie się Wydział Gier i Ewidencji Łódzkiego Związku Piłki Nożnej.