Andrespolia uległa Koluszkom

Andrespolia Wiśniowa Góra nieznacznie uległa KKS- owi Koluszki 2:3 (1:2) w meczu 10. kolejki łódzkiej klasy okręgowej. Tym samym podopieczni Krzysztofa Wróblewskiego nadal znajdują się na ostatniej pozycji w ligowej tabeli.

To spotkanie zapowiadało się bardzo ciekawie. Z jednej strony drużyna gospodarzy, która chciała udowodnić wszystkim, że awans do okręgówki to nie przypadek, a z drugiej zaś goście którzy cały czas myślą o czołówce tabeli. Pierwszy groźny strzał już w 9 minucie oddał Adrian Gaugier. Lecącą szybko piłkę w światło bramki z trudem na rzut rożny sparował Rafał Jakóbiec. W 14 minucie po dośrodkowaniu Michała Durka, Marcin Milczarek uderzył piłkę głową, a ta odbijając się od słupka wpadła do bramki. Radość gospodarzy nie trwała jednak długo. Minutę później w akcji sam na sam szans Jakóbcowi nie dał Przemysław Cębrzyński. Koluszki poszły za ciosem i w 23 minucie prowadziły już 1:2 po ponownym trafieniu Cębrzyńskiego. Goście mieli wyraźną przewagę i co chwila doprowadzali do groźnych sytuacji pod bramką Andrespolii. Przed przerwą w poprzeczkę uderzył jeszcze Konrad Gicel.

Po przerwie od mocnego uderzenia rozpoczęli piłkarze z Wiśniowej Góry. W 49 minucie Milczarek strzelił swojego drugiego gola i doprowadził do remisu. Chwilę później po wspaniałej szarży w polu karnym KKS- u, Łukasz Rusiecki strzelił po ziemi na bramkę Rafała Adamczyka, ale piłka odbiła się od słupka. Andrespolia nie wykorzystywała dogodnych sytuacji. Najlepszym przykładem może być akcja Milczarka, który po minięciu bramkarza, nie trafił do pustej bramki. Koluszki decydujący cios zadały w 67 minucie. Konrad Gicel po minięciu Jakóbca wyprowadził gości na prowadzenie. Mimo przewagi jaką osiągnęli piłkarze Andrespolii nie udało im się zmienić losów spotkania i więcej bramek już nie zobaczyliśmy.

Andrespolia Wiśniowa Góra- KKS Koluszki 2:3 (1:2)

Bramki: Marcin Milczarek 14, 49 – Przemysław Cębrzyński 15, 23, Konrad Gicel 67

Andrespolia: Rafał Jakóbiec, Krzysztof Wróblewski, Łukasz Rusiecki, Adam Sokół, Tomasz Chwaliński, Dariusz Kettwich, Przemysław Dziedzic, Michał Durka, Marcin Milczarek, Adam Arkit, Marcin Górowski

Koluszki: Rafał Adamczyk, Wiktor Furmańczyk, Bartosz Wiśniewski, Michał Dymowicz, Dawid Wojciechowski, Przemysław Cębrzyński, Adrian Gaugier, Witold Sikorski, Konrad Gicel, Dominik Kowalski, Damian Waszczykowski

Źródło: Patryk Nowacki (Andrespolia Wiśniowa Góra)