Cenne punkty Poddębic

Piłkarze Neru Poddębice wygrali w meczu 7, kolejki III grupy łódzkiej A- klasy z Victorią Grabów 3:1 (1:1). Pierwsza połowa nie zapowiadała korzystnego rezultatu dla gospodarzy. Ner przegrywał bowiem 0:1, ale później strzelił trzy bramki i mógł się cieszyć z kolejnego kompletu punktów.

Pierwsze 45 minut było bardzo wyrównane. Żadna z drużyn nie potrafiła osiągnąć wyraźnej przewagi. Wiele akcji toczyło się głównie w środku pola. Nieoczekiwanie pierwszą bramkę zdobyli goście. Po ładnej zespołowej akcji gola strzelił Księżak. Cztery minuty później gospodarze wyrównali, a szczęśliwym strzelcem okazał się Jesionowski. Więcej groźnych sytuacji oba zespoły już nie przeprowadziły i po trzech kwadransach mieliśmy sprawiedliwy remis.

Wskazówki trenera Janusza Czecha poskutkowały. Ner zaczął bardziej szanować piłkę i długo rozgrywał swoje akcje. Kolejne bramki były tylko kwestią czasu, ponieważ goście osłabli i nie grali już tak efektownie jak przed przerwą. W 65. minucie Kubiak wyprowadził Ner na prowadzenie, a trzy minuty później Woźniak podwyższył na 3:1. Gospodarze dzięki temu zwycięstwu nie stracili punktów do lidera z Bedlna, a goście utracili kontakt z czołową dwójką.

Ner Poddębice- Victoria Grabów 3:1 (1:1)

Bramki: J. Jesionowski 38, Kubiak 65, Woźniak 67- Księżak 34

Ner: Matusiak K. Jesionowski (78-Pilarczyk), Ochal, Tomczak, J. Jesionowski -Cichosz, Choiński (55- Makowski), Woźniak, Chałupnik (67- Dominowski)- Sadowski (43- Paczkowski), Kubiak.

Victoria: Biskupski- Morawski, Olczak, Pabjańczyk, Trzeszczyński -Raj, Pionko, Głodek, Kaliński- Ksiązek, Milczarek.

Żółte kartki: Paczkowski, Makowski (Ner), Kaliński (Victoria)

Źródło: własne/ nerpoddebice.futbolowo.pl