Porażka młodego ŁKS

Grający w Młodej Ekstraklasie zespół ŁKS przegrał dziś z Lechem Poznań 0:2 (0:1). Pierwszego gola goście zdobyli z rzutu karnego w 13. minucie spotkania. Wynik meczu ustalili tuż przed końcem.

W 13. minucie spotkania bramkarz ŁKS Adrian Olszewski sfaulował w polu karnym Wiktora Bagińskiego. Rzut karny wykorzystał pewnie Tomasz Kędziora. Na cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry Patryk Wolski ustalił wynik na 2:0 dla przyjezdnych.

ŁKS Łódź – Lech Poznań 0:2 (0:1)
Bramki: Tomasz Kędziora 13 (z karnego), Patryk Wolski 87

ŁKS Łódź: Olszewski – Salski (55 Traczyk), Pruchnik, Gieraga, Kubicki, Paluch, Kłus, Pękała (88 Mordalski), Golański, Dźwigała (46 Tonn), Kita (75 Strzelczyk)

Lech Poznań: Bieszczad, Kędziora (81 Polody), Barabasz, Sadowski, Djurdjević (46 Łągiewka), Jakóbowski, Chromiński, Pietras, Kowalczyk (75 Witt), Maślany, Bagiński (46 Wolski).

Źródło: lkslodz.pl