Sędzia ponownie uderzony

Do skandalicznego zachowania doszło podczas meczu III grupy łódzkiej klasy A pomiędzy Dąbrowianką Dąbrowice, a Magnatem Sierpów. Po pokazaniu drugiej żółtej kartki zawodnikowi gości, arbiter główny został uderzony przez piłkarza w klatkę piersiową.

Nie umilkły jeszcze rozmowy na temat skandalicznego zachowania zawodnika podczas meczu Tornado Łódź– GKS Ksawerów (który został rozegrany dwa tygodnie temu), a już podczas 7. kolejki III grupy łódzkiej A- klasy doszło do podobnego niesportowego występku. W 40 minucie meczu Dąbrowianki Dąbrowice z Magnatem Sierpów spotkanie zostało przerwane przez głównego arbitra Kamila Krasnopolskiego. Powodem decyzji sędziego, było wybitnie niesportowe zachowanie zawodnika z Sierpowa- Kamila Wintera. Piłkarz po pokazaniu mu drugiej żółtej kartki, używając wulgarnych słów, gwałtownie i agresywnie dwiema rękami uderzył arbitra w klatkę piersiową, wyrwał mu kartkę, pogniótł ją i wyrzucił. Sędzia nie mógł podjąć innej decyzji i w 40. minucie przy stanie 1:0 dla gospodarzy odgwizdał koniec spotkania. Mecz zostanie najprawdopodobniej zweryfikowany jako walkower 3:0 dla Dąbrowianki, zaś karą dla zawodnika zajmie się Wydział Dyscypliny Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Grozi mu dwuletni zakaz gry w piłkę oraz dodatkowo kara finansowa.