Drugi remis Orląt Cielądz

W sobotnie popołudnie odbyły się cztery spotkania 9. kolejki skierniewickiej klasy okręgowej.  W najciekawszym meczu Korona Wejsce zremisowała z Orlętami Cielądz 1:1. To drugi remis spadkowicza z IV ligi w tych rozgrywkach.

Mecz Korony z Orlętami zapowiadał się bardzo emocjonująco. Wcześniej pisaliśmy o tym, iż Korona będzie miała szansę zatrzymać niepokonany do tej pory Cielądz. Tak się właśnie stało. Zespół prowadzony przez grającego trenera Dawida Ługowskiego zremisował z Orlętami 1:1. Oba gole wpadły w drugiej części spotkania. Na prowadzenie pierwsi wyszli gospodarze po bramce Dawida Dąbrowskiego. Było to piąte trafienie  młodego napastnika w tym sezonie.  Przyjezdni odpowiedzieli w 89. minucie, a bramkę dającą jeden punkt strzelił Daniel Skoneczny. Trener Ługowski krótko zrelacjonował nam przebieg spotkania: – W meczu strona przeważającą był zespół Orląt. To oni prowadzili grę, a  my ograniczaliśmy się do kontrataków. I tak po jednym z nich w 73. minucie Dawid Dąbrowski strzelił gola. Goście doprowadzili do remisu w 89. minucie. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy to spotkanie wygrać.

W Rawie Mazowieckiej spotkały się drużyny Mazovii oraz Jutrzenki. Spotkanie zakończyło się skromną wygraną rawian 1:0.  Gola na wagę trzech punktów zdobył w 72. minucie Paweł Wyciszkiewicz. Zespół Jutrzenki mimo przegranej pokazał się z dobrej strony.