Mierzyn wygrywa rzutem na taśmę

Żadnych zmian na czołowych miejscach nie przyniosła 11. kolejka piotrkowskiej klasy okręgowej. Z kompletem punktów prowadzi LUKS Gomunice. Kolejne miejsca z kilkupunktową stratą zajmują Mechanik Radomsko oraz Zjednoczeni Bełchatów. Coraz ciekawiej robi się w dolnych rejonach tabeli.

Prowadzący w tabeli LUKS Gomunice trzeci raz z rzędu wygrał tylko 1:0. Tym razem cenne trzy punkty zapewnił liderowi na trudnym terenie w Szczercowie Radosław Kowalczyk. Z walki o IV ligę nie rezygnują również: Mechanik Radomsko i Zjednoczeni Bełchatów. Radomszczanie rozbili na wyjeździe Świt Kamieńsk aż 5:0. Była to pierwsza porażka Świtu przed własną publicznością w tym sezonie. Zjednoczeni Bełchatów choć przegrywali z Kasztelanem Żarnów 0:1 potrafili z nawiązką odrobić straty wygrywając 3:1.
Coraz ciekawiej robi się na dole tabeli. Zajmujący siódme miejsce w tabeli Świt ma tylko trzy punkty przewagi nad trzynastą Grabką Grabica. W 11. kolejce cenne punkty wywalczyły zespoły KS Poświętne oraz LKS Mierzyn. Poświętne po dwóch golach Łukasza Raka wygrało w Sulejowie. Mierzyn wygrał u siebie 1:0 ze Szczerbcem Wolbórz. Złotą bramkę dla gospodarzy  zdobył w ostatniej minucie meczu Bartłomiej Madej. Goli nie obejrzeli kibice w Szydłowie gdzie Grabka podzieliła się punktami z Polonią Piotrków. Ostatnie miejsce opuścili piłkarze Omegi II Kleszczów, który wygrali z LKS Lubochnia 3:1. Porażka kosztowała beniaminka spadek na ostatnie miejsce w tabeli.