Młody Szczerbiec wygrywa

Występujący w piotrkowskiej klasie Górski (grupa II) juniorzy Szczerbca Wolbórz odnieśli kolejne ligowe zwycięstwo. W meczu 8. kolejki podopieczni trenera Krzysztofa Wnukiewicza pokonali na własnym boisku Pioniera Baby 5:0 (3:0).

Szczerbiec od pierwszych minut osiągnął dużą przewagę i praktycznie przez cały mecz gra toczyła się na połowie przyjezdnych. O dominacji zespołu z Wolborza najlepiej świadczy fakt, że golkiper tej drużyny, Dawid Rosiak miał przez całe spotkanie tylko jedną okazję do interwencji. Zwycięstwo mogło być o wiele bardziej okazałe, ale znakomicie w bramce gości spisywał się bramkarz, który popisał się kilkoma efektownymi interwencjami. Po dwa gole dla zwycięzców
strzelili: Jakub Link i Jarosław Szymczak. Piąte trafienie dołożył Jakub Kacperski.

W tabeli po ośmiu kolejkach Szczerbiec zajmuje drugie miejsce z dorobkiem 21 punktów. Wolborzan wyprzedza tylko Ceramika Opoczno, dzięki lepszej różnicy bramek.

Szczerbiec Wolbórz – Pionier Baby 5:0 (3:0)
Bramki: Jakub Link 4, 22, Jarosław Szymczak 7, 49, Jakub Kacperski 56.