Skromna wygrana Lechii

Liderujący w IV lidze piłkarze Lechii Tomaszów umocnili się na pierwszym miejscu. Tomaszowianie wygrali dziś 1:0 z Pilicą Przedbórz. Jedyny gol padł w pierwszym kwadransie gry.

W 13. minucie bramkę dla Lechii strzelił Mariusz Kowalski. Sporo kontrowersji wzbudziła sytuacja z końcówki pierwszej połowy. – W 43 minucie Damian Marcioch strzelił gola bezpośrednio z rzutu rożnego – relacjonuje Grzegorz Marchewka kierownik drużyny PilicySędzia jednak bramki nie uznał dopatrując się faulu na bramkarzu. Moim zdaniem on po prostu uderzył się w słupek głową i nabił sobie guza – dodał Marchewka
W drugiej połowie kibice goli nie obejrzeli i mecz zakończył się skromna wygrana lidera.
Wygrywając z Pilicą tomaszowianie umocnili się na pierwszym miejscu w tabeli. Zrobili też kolejny krok do mistrzostwa jesieni.

Lechia Tomaszów – Pilica Przedbórz 1:0 (1:0)
Bramka: Mariusz Kowalski 13

Autor: pejot