Hokejowy wynik ŁKS

Aż osiem bramek padło w meczu Młodej Ekstraklasy ŁKS – Korona. Choć do gry obronnej obu drużyn można mieć trochę pretensji, to spotkanie było miłym dla oka widowiskiem, obfitującym w niezliczoną ilość podbramkowych spięć. Mecz zakończył się remisem 4:4.

Prowadzenie zmieniało się kilkakrotnie  – objęła je Korona, ale potem dwa gole zdobył ŁKS. Po przerwie kielczanie wyrównywali dwukrotnie, a nawet prowadzili 4:3. Spotkanie zakończyło się jednak sprawiedliwym podziałem punktów. Z bardzo dobrej strony pokazał się Paweł Golański, który zwłaszcza po przerwie był inicjatorem większości akcji ofensywnych łodzian, co kilka minut imponował rajdami prawą strona boiska, a poza tym strzelił bardzo ładnego gola z rzutu wolnego. Na pochwałę zasłużyli też bardzo aktywny i szybki Patryk Kubicki oraz bardzo mądrze rozdzielający piłki kolegom Marcin Pękała, którzy także trafili do siatki rywali.

ŁKS Łódź – Korona Kielce 4:4 (2:1)
Bramki: Klepczarek 25, Kubicki 28, Pękała 62, Golański 80 – Bąk 21, Papka 49, Paprocki 66, Lenartowski 77
ŁKS: Olszewski, P. Golański, Gieraga, Klepczarek, Salski, Paluch, Tonn, Pękała, Traczyk (70 Haśkiewicz), Kubicki, Kita (46 Mordalski).

Źródło: lkslodz.pl