Miejscy przegrywają w Radomiu

W meczu na szczycie trzeciej ligi łódzko-mazowieckiej piłkarze MKS Kutno przegrali w Radomiu z tamtejszym Radomiakiem Radom 0:3 (0:1). Pierwszego gola „Miejscy” stracili już w 6. minucie spotkania po trafieniu Macieja Świdzikowskiego.

Wynik 1:0 dla gospodarzy utrzymał się do 61. minuty. Wtedy to Jakub Skrzypiec zmuszony był po raz drugi wyciągać piłkę z siatki. Pokonał go Ojikutu. W końcówce spotkania Radomiak zdobył jeszcze jednego gola. Po raz drugi na listę strzelców wpisał się Świdzikowski. Zwycięstwo gospodarzy zasłużone.

Radomiak Radom – MKS Kutno 3:0 (1:0)
Bramki: Maciej Świdzikowski 6, 89, Ojikutu 61

MKS Kutno: Skrzypiec – Grzybowski, Maciej Kowalczyk, Przemysław Michalski, Dopierała – Borowiec (46′ Płacheta), Lipiński, Kubiak (74′ Jakubowski), Rosiak – Robert Kowalczyk (82′ Zagajewski), Dzięgielewski.

Źródło: miejscy.pl; własne