Kwiatkowice lepsze od Jutrzenki

Jutrzenka Warta wygrała wszystkie mecze w rundzie jesiennej sieradzkiej klasy okręgowej. W półfinale Pucharu Polski nie dała jednak rady czwartoligowemu LKS Kwiatkowice. Kwiatkowiczanie pokonali Jutrzenkę 2:0 (1:0).

Spotkanie to zakończyło ligową jesień na boiskach okręgu sieradzkiego. LKS Kwiatkowice, który jest beniaminkiem czwartej ligi, pokazał, że nieprzypadkowo zajmuje miejsce w górnej części tabeli. Przyjezdni wygrali 2:0, a bramki zdobyli: Wojciech Kuświk w 45. minucie oraz na trzy minuty przed zakończeniem meczu Daniel Cichosz.

Siódme miejsce w tabeli czwartej ligi coś jednak znaczy. Pokonaliśmy wszak zespół, który nie przegrał żadnego spotkania w rozgrywkach klasy okręgowej. Udanie zakończyliśmy jesień – powiedział prezes LKS Kwiatkowice Adam Szymański.

Jutrzenka Warta – LKS Kwiatkowice 0:2 (0:1)
Bramki: Wojciech Kuświk 45, Daniel Cichosz 87