AKTUALNOŚCI
Współpraca z Magellanem

Widzew Łódź podpisał umowę z firmą Magellan, działającą na rynku usług finansowych dla sektora ochrony zdrowia. W ramach współpracy reklamowej z klubem Magellan m.in. oznakuje swoim logo widzewskie służby medyczne obecne w trakcie meczów.


keeza komplety sportowe

Z nowym partnerem biznesowym Widzew zrealizuje również akcję charytatywną na rzecz dzieci leczących się w łódzkich szpitalach.
„Popularność marki Widzew, a także pozytywne emocje towarzyszące piłce nożnej sprawiają, że partnerami naszego klubu zostają firmy z różnych branż, które widzą ogromny potencjał promocji poprzez sport. Z firmą Magellan będziemy mieć okazję współpracować nie tylko od strony biznesowej, ale również wspólnie planujemy akcję charytatywną. Tym bardziej jesteśmy zadowoleni z podpisanej właśnie nowej umowy partnerskiej” – mówi Marcin Animucki, prezes zarządu RTS Widzew Łódź.
„Sport bardzo dobrze współgra ze zdrowiem, dlatego postanowiliśmy skorzystać ze współpracy biznesowej z Widzewem. Nasza firma mieści się w Łodzi, dlatego też chętnie zdecydowaliśmy się na wsparcie klubu właśnie z naszego miasta. Razem mamy również zamiar przeprowadzić akcję dla dzieci ze szpitali, która mamy nadzieję, ucieszy najmłodszych i sprawi, że choć na trochę zapomną o trudnych chwilach związanych z leczeniem” – zaznacza Krzysztof Kawalec, prezes Magellan SA.

 

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments