AKTUALNOŚCI
Mikołaj w „Świetliku”

Przed Bożym Narodzeniem świetlicę środowiskowo- terapeutyczną „Świetlik” w Brzezinach odwiedził niezwykły gość- Mikołaj. Była to inicjatywa przygotowana przez sympatyków Widzewa Łódź z Brzezin. W rolę Gwiazdora wcielił się jeden z przedstawicieli brzezińskich kibiców. Każdy z podopiecznych świetlicy otrzymał od Mikołaja upominek.

Kibice Widzewa z Brzezin sami przygotowali świąteczne paczki, które zostały rozdane dzieciom z najuboższych rodzin. Na pakunek składały się słodycze, owoce oraz oczywiście widzewskie gadżety m. in. kalendarzyk, smyczka na klucze, długopis, ołówek. Na specjalnie zorganizowanej kolacji wigilijnej zjawiła się delegacja kibiców. W rolę Świętego wcielił się jeden z przedstawicieli brzezińskich sympatyków Widzewa.

Dzieci z chęcią podchodziły do długo wyczekiwanego gościa. Śpiewały piosenki, opowiadały wierszyki oraz tańczyły. Nie było osoby, która nie otrzymała prezentu. Wychowawczynie ośrodka- Magdalena Kryźba i Karolina Jóźwik zadbały o odpowiednią atmosferę po rozdaniu prezentów zachęcając gości do zabawy z dziećmi.

Pomysł zorganizowania tak szczytnej akcji jest jak najbardziej pozytywny. Dla wszystkich najważniejszy był uśmiech oraz radość dzieci, czego nie można opisać żadnymi słowami.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments