AKTUALNOŚCI
Tomaszów szuka sponsora

Lider IV ligi łódzkiej RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki szuka sponsora. Klub doskonałą pozycję w tabeli zawdzięcza w dużej mierze sponsorom. Dzięki firmie „Zajazd Góralski” i „Las Vegas” klub był bardzo dobrze zarządzany od strony marketingowej i panowała w nim dobra atmosfera. Niestety z końcem roku jeden ze sponsorów się wycofał.


keeza komplety sportowe

RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki jest od kilku sezonów bardzo dobrze zarządzana zarówno od strony sportowej, jak i marketingowej. W klubie panuje doskonała atmosfera, która przekłada się na wyniki osiągane w kolejnych meczach. Oczywistym jest, że duża w tym zasługa strategicznych sponsorów, do których należy firma Las Vegas oraz do końca roku Zajazd Góralski, należący do Agaty Moraczewskiej – Wolskiej. Hotel z końcem roku został sprzedany i tym samym tomaszowscy piłkarze stracili jednego ze swoich darczyńców. Od 1 stycznia 2012 roku Zajazd Góralski przeszedł w nowe ręce. Właścicielami Zajazdu są rodowici tomaszowianie, jednak nie wyrazili zgody na dalsze sponsorowanie Lechii.

Władze klubu zwracają się do wszystkich ludzi dobrej woli, a przede wszystkim miłośników i kibiców piłki nożnej, których zachęcają do sponsorowania tej bardzo zasłużonej dla sportu drużyny w Tomaszowie.

Źródło: Andrzej Borzęcki (nasztomaszow.pl)

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
YYgrekk
12 lat temu

I kurek z kasą zostanie wkrótce zakręcony.
Można się było tego spodziewać, nie zdziwił bym się gdyby za jakiś czas drużyna wylądowała w A-klasie.