Pechowa porażka Pogoni

Na bocznym boisku Stadionu Miejskiego drużyna seniorów Pogoni Ekolog Zduńska Wola rozegrała pierwszy mecz kontrolny z IV-ligową Borutą Zgierz. Zduńskowolanie mimo prowadzenia już 2:0, ostatecznie przegrali spotkanie 2:3. W zespole Pogoni wystąpiło kilku nowych zawodników  m.in. Bartosz Szymański, strzelec drugiej bramki.

Pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył po pięknym strzale w samo okienko bramki gości z odległości 25 metrów Mateusz Drąg. Na 2:0 podwyższył w drugiej połowie meczu Bartosz Szymański, który przelobował bramkarza gości. Z nowych zawodników w drużynie Pogoni Ekolog zagrali: Patryk Krymarys (LZS Rębieskie), Piotr Stelmasiak, Bartosz Szymański i Michał Lewandowski (wszyscy Włókniarz Konstantynów).

Pogoń Zduńska Wola – MKP Boruta Zgierz  2:3 (1:0)
Bramki: Mateusz Drąg, Bartosz Szymański- Mariusz Wdowiak, Kamil Gil,  Piotr Bajdziak

Pogoń: Jarosław Sokołowski – Mateusz Drąg, Krzysztof Kochelak, Piotr Stelmasiak, Paweł Kozłowski – Szymon Lepczyński, Maciej Domagała, Bartosz Szymański, Wiktor Gajewczyk – Michał Lewandowski, Mikołaj Kałuda

Po przerwie zagrali: Mateusz Pyrkowski – Łukasz Jendrychowski, Bartłomiej Kubicki, Patryk Krymarys, Rafał Wierucki, Rafał Porada, Maciej Masłowski, Michał Pawlak, Grzegorz Kaleta i Mateusz Eliasik, Trener drużyny: Krzysztof Kulawiecki

W meczu nie mogli zagrać: Grzegorz Królewiak i Mateusz Boruń (obowiązki w pracy), Robert Kozłowski i Konrad Jerzak (kontuzje), Kamil Ruszkowski (studia)

Następny mecz kontrolny drużyna IV-ligowej Pogoni Ekolog Zduńska Wola rozegra w sobotę 4 lutego o godzinie 11:00 na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Zduńskiej Woli z KKS 1925 Kalisz (kaliska klasa okręgowa).

Źródło: pogon-ekolog.pl