AKTUALNOŚCI
Problemy kadrowe w Różycy

Piłkarze LKS Różyca jako jedni z ostatnich rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2011/2012 łódzkiej klasy okręgowej. Niestety, jeśli szybko nie poprawi się sytuacja kadrowa, trudno będzie zebrać nawet jedenastkę na pierwszy mecz. Początek wznowienia rozgrywek zaplanowano na 24 marca.

gadzety kibica keeza

 

Na razie nie wygląda to optymistycznie – martwi się Sławomir Wieczorek, trener dwunastego zespołu po pierwszej rundzie rozgrywek. – W tamtym tygodniu na poniedziałkowe zajęcia przyszło tylko siedmiu chłopaków, wtorkowy trening odwołałem, bo nie miał sensu. Podobnie jak rozgrywanie meczu sparingowego z Pogonią Rogów. Zobaczymy jak będzie w tym tygodniu, bo kilku graczy było chorych, inni byli w pracy, ale jeśli sytuacja się nie poprawi, to nie wiem jak będzie w lidze.

Niestety, na razie na to się nie zanosi. Z Różycy zamierzają odejść Łukasz Zych i Michał Jerzyk. – Łukasz chce grać w Polonii Andrzejów, gdzie mieszka, a Michał wraca do KKS Koluszki – mówi Wieczorek. – Miało do nas dołączyć dwóch graczy z Włókniarza Zgierz, ale wybrali inną opcję. Nie mam pretensji, bo tak się umawialiśmy. Na razie pozostaje nam liczyć, że w tym tygodniu będzie nas więcej.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments