Porażka Pogoni-Ekolog

Na bocznym boisku Stadionu Miejskiego drużyna Pogoni Ekolog Zduńska Wola rozegrała drugi mecz kontrolny z KKS 1925 Kalisz. Pogoda i siarczysty mróz nie sprzyjała warunkom do gry. Lepiej jednak w tych chłodach poradzili sobie goście. Zduńskowolanie przegrali 0:2 (0:0), tracąc bramki w drugiej połowie.

Spotkanie było dosyć wyrównane, szczególnie w pierwszej połowie. W drugiej natomiast goście dwukrotnie wykorzystali błędy defensywy Pogoni i strzelili dwie brami za sprawa Marcina Młynka.

Pogoń Zduńska Wola- KKS Kalisz 0:2 (0:0)

Bramki: Marcin Młynek 55, 80

Pogoń: Mateusz Pyrkowski – Mateusz Drąg, Krzysztof Kochelak, Bartłomiej Kubicki, Paweł Kozłowski – Szymon Lepczyński, Mateusz Boruń, Michał Lewandowski, Grzegorz Królewiak – Mikołaj Kałuda, Grzegorz Kaleta

Po przerwie zagrali:Jarosław Sokołowski – Łukasz Jendrychowski, Rafał Wierucki, Maciej Masłowski, Tomasz Krystkiewicz oraz juniorzy Kamil Radomski, Michał Ignaczak i Artur Wolny, trener drużyny: Krzysztof Kulawiecki

W meczu nie mogli zagrać: Rafał Porada (obowiązki w pracy), Robert Kozłowski, Konrad Jerzak, Patryk Krymarys, Wiktor Gajewczyk (kontuzje), Bartosz Szymański (studia), Maciej Domagała, Michał Pawlak (choroba)

Następny mecz kontrolny drużyna Pogoni Ekolog Zduńska Wola rozegra w sobotę 11 lutego o godzinie 14:00 na wyjeździe z Centrą Ostrów Wielkopolski. (IV liga wielkopolska południowa).

Źródło: Krzysztof Kochelak