Wysoka wygrana ŁKS ME

Występujący w Młodej Ekstraklasie zespół ŁKS rozegrał sparing zakończony wynikiem rzadko spotykanym na boiskach piłkarskich. Przeciwnikiem drużyny Marcina Pyrdoła była grająca w klasie okręgowej Stal Głowno.

Łodzianie urządzili sobie festiwal strzelecki i pokonali rywali aż 14:1. Cztery gole dla ŁKS zdobył Michał Mordalski.

ŁKS ME – Stal Głowno 14:1 (6:0)
Bramki dla ŁKS: Strzelczyk 8, Mordalski 14, 35, 55, 89, Pietrasiak 16, Golański 22, 24, Pawlak 70, Pękała 75, 87, Haśkiewicz 82, 85, Grzelak K. 90.

ŁKS ME: I połowa – Olszewski, Stefański, Salski, Jędrzejczak., Kubicki, Paluch, Papikyan A., Golański, Mordalski. Strzelczyk, Pietrasiak. II połowa – Domżał, Grzelak D., Wróblewski, Błaszczyk, Grzelak K., Paluch, Traczyk, Pękała, Haśkiewicz, Pawlak, Mordalski.

Źródło: lkslodz.pl