AKTUALNOŚCI
Duże zmiany w Gomunicach

Do wznowienia rozgrywek w piotrkowskiej klasie okręgowej pozostały niespełna trzy tygodnie. Postanowiliśmy sprawdzić co słychać w zespole LUKS Gomunice, który prowadzi w tabeli po rundzie jesiennej.


tomadex wszystko dla kibica

W Gomunicach doszło do sporych zmian kadrowych. Z zespołu odeszli: bramkarz Michał Chachuła, który przeniósł się do Włókniarza Zelów i Jacek Bernat, który po raz trzeci powrócił do Startu Brzeziny. Lider piotrkowskiej okręgówki stracił również dwóch młodzieżowców. Po okresie wypożyczenia do Mechanika Radomsko powrócił Przemysław Krawczykowski. Wszystko wskazuje na to, że wiosną w drużynie z Gomunic nie będzie występował również Mateusz Hajto. Syn byłego reprezentanta Polski prawdopodobnie będzie grał w drużynie Młodej Ekstraklasy Polonii Warszawa. Nie wiadomo co z trójką doświadczonych zawodników. Radosław Kowalczyk i Jakub Owczarek dostali wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów. Rafał Bałecki z kolei do tej pory nie wznowił treningów.
Ubytki kadrowe uzupełnili póki co młodzi piłkarze. W ostatnim sparingu w bramce LUKS grał Michał Gonera, który jesienią występował w Pilicy Przedbórz. Po okresie wypożyczenia do Ruchu Chrzanowice powrócił Michał Gala. Prawdopodobnie zespół lidera zasila również Sebastian Machnik z drugiej drużyny Omegi Kleszczów, a także Maciej Olejnik z LKS Dobryszyce. Największymi wzmocnieniami wydają się być Damian Mokrzyński, który wznowił przygodę z piłką i w sparingach strzela sporo goli oraz Rafał Jasnos, który jesienią grał w GUKS Gorzkowice. Na boisko wrócił także sponsor drużyny 44-letni Mirosław Stasiak. Zagrał jedną połowę w sparingowym spotkaniu z Okszą Łobodno. Czy będzie chciał się również wstawiać do składu w meczach klasy okręgowej?

 

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments