Ner rozbił Ksawerów

Ner Poddębice (III grupa łódzka klasy A) wygrał z GKS Ksawerów (I grupa łódzka klasy A) 5:2 2:1) w meczu kontrolnym przygotowującym do wiosennej rundy rewanżowej sezonu 2011/2012. Spotkanie mogło się podobać tym bardziej, że trzy piękne bramki dla gospodarzy zdobył Olczyk.

Pierwsza część spotkania była bardzo spokojna w wykonaniu obu zespołów. Przewaga należała do graczy z Poddębic, którzy kontrolowali przebieg meczu. Przed przerwą na listę strzelców wpisał się Olczyk, który w drugiej połowie zanotował jeszcze dwa trafienia. Goście zdołali odpowiedzieć tylko dwoma trafieniami Woźniaczki.

W barwach Neru kolejne spotkania zagrało trzech testowanych zawodników: Michał Książek (Victoria Grabów), Dominik Stasiak (LKS Świnice Warckie) oraz Łukasz Olczyk (GKS Bedlno).

Ner Poddębice- GKS Ksawerów 5:2 (2:1)
Bramki: Stasiak 19, Olczyk 43, 65, 69, Kubiak 51 – Woźniczka 40, 57

Ner: Matusiak, Jesionowski K., Kowalczyk, Piela, Sobczak M., Cichosz, Jesionowski J., Książek, Kubiak, Stasiak, Olczyk , Makowski, Jędrzejczak, Antczak, Paczkowski, Dominowski, Sadowski

Ksawerów: Stulep, Kozioł, Wąs, Bartczak, Goliński, Telesiewicz, Pajor, Woźniczka, Jańczyk, Pawlak, Bosadzki

Źródło: nerpoddebice.futbolowo.pl