Grzegorz Kaleta nie pomógł

Na sztucznym boisku Stadionu Miejskiego w Zduńskiej Woli drużyna seniorów Pogoni Ekolog Zduńska Wola (IV liga łódzka) rozegrała mecz kontrolny z Kasztelanią Brudzew (IV liga wielkopolska grupa południowa). Zduńskowolanie przegrali 1:3 (1:1), a honorowe trafienie zanotował najlepszy strzelec gospodarzy Grzegorz Kaleta.

Pogoń już w 5. minucie straciła bramkę i spotkanie zaczęło się niepomyślnie dla trenera Krzysztofa Kulawieckiego. Na szczęście do remisu doprowadził Grzegorz Kaleta. Mecz był bardzo spokojny i wyrównany. Żadna z drużyn nie potrafiła osiągnąć znaczącej przewagi. Dopiero w drugiej połowie goście po przeprowadzeniu zmian personalnych zaczęli dominować na murawie. Goście dłużej utrzymywali się przy piłce i po błędzie obrońców Pogoni zdołali zdobyć dwie bramki, które dały im zwycięstwo. Gospodarze mimo kilku dobrych okazji nie potrafili zmienić już losów spotkania. Ostatni mecz kontrolny przed rozpoczęciem rundy wiosennej drużyna seniorów Pogoni Ekolog rozegra w sobotę 10 marca o godzinie 11:00 na sztucznym boisku Stadionu Miejskiego w Zduńskiej Woli z zespołem GLKS Dłutów (łódzka klasa okręgowa).

Pogoń Zduńska Wola- Kasztelania Brudzew 1:3 (1:1)
Bramki: Grzegorz Kaleta 25- Przemysław Skibiszewski 5, Piotr Broniszewski 74,  Paweł Bednarczyk 88

Pogoń: Mateusz Pyrkowski – Grzegorz Królewiak, Krystian Bielecki, Krzysztof Kochelak, Mateusz Drąg – Rafał Porada, Maciej Domagała, Bartosz Szymański, Michał Lewandowski – Grzegorz Kaleta, Mikołaj Kałuda, Bartłomiej Kubicki, Mateusz Boruń, Wiktor Gajewczyk, Kacper Modrzejewski, Trener: Krzysztof Kulawiecki

Źródło: Krzysztof Kochelak