AKTUALNOŚCI
Inauguracja rezerw Sokoła

W sobotę o godzinie 15:00, rezerwy Sokoła Aleksandrów Łódzki rozpoczną rundą wiosenną sezonu 2011/2012. Drużynie występującej w łódzkiej klasie okręgowej przyjdzie rywalizować z MGLKS Uniejów Ostrowsko.W sześciu meczach kontrolnych Sokół II zanotował cztery zwycięstwa, remis i porażkę.


tomadex wszystko dla kibica

Drużyna z Uniejowa zajmuje 3. miejsce w lidze i jest jednym z kandydatów do awansu. To beniaminek ligi okręgowej, który w pierwszym meczu rozegranym w Uniejowie pokonał Sokół II 6:0.

Aleksandrowianie przez ponad 80. dni przygotowywali się do rundy rewanżowej. Piłkarze ćwiczyli w hali, siłowni i na boisku.

W sześciu spotkaniach kontrolnych wygrali czterokrotnie (Ner Poddębice 4:2, Orzeł Parzęczew 5:1, Górnik Łęczyca 3:2, PTC Pabianice 5:2), zremisowali z Akademią Piłkarską ŁKS 3:3 i przegrali drugi mecz z Nerem Poddębice 1:5. Drużyna trenera Dariusza Zielińskiego strzeliła 21. bramek, straciła 15.

Najskuteczniejszym piłkarzem jest Krystian Wielemborek, który zdobył 5. bramek.

Ogólna klasyfikacja strzelców:
5 bramek – Krystian Wielemborek
3 – Łukasz Wojtczyk
3 – Mateusz Bohdziul
2 – Tomasz Grochulski
2 – Rafał Pszczółkowski
2 – Michał Kiński
1 – Michał Wrzesiński – zawodnik pierwszej drużyny
1 – Michał Stasiak
1 – Marcin Janicki
1 – Kamil Szymański

Przypomnijmy – sobota godz. 15 – Sokół II Aleksandrów vs MGLKS Uniejów/Ostrowsko. Wcześniej, bo o godz. 11 pierwsza drużyna występująca w III lidze, podejmie na boisku w Rudzie Bugaj Wartę Sieradz.

Źródło: tssokol.pl

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments