Skuteczni juniorzy Pogoni

Na sztucznym boisku Stadionu Miejskiego w Zduńskiej Woli drużyna juniorów Pogoni Ekolog Zduńska Wola (rocznik 1997/1998) rozegrała mecz kontrolny z KKS „Włókniarz 1925” Kalisz. Młodzi zduńskowolanie wygrali 5:2 (2:0), a dwukrotnie na listę strzelców wpisali się Mateusz Sikorski i Kamil Endler.

Od początku przewaga należała do gospodarzy. Na pierwszą bramkę trzeba było czekać do 27. minuty, kiedy Mateusz Sikorski pokonał bramkarza Włókniarza. Trzy minuty później ponownie ten sam zawodnik podwyższył na 2:0. W drugiej połowie dwie bramki zdobył Kamil Endler i jedną Adam Jakś. Dzięki tak wysokiemu wynikowi młodzi piłkarze Pogoni się trochę za bardzo rozluźnili czego efektem była strata dwóch goli w 69. i 70. minucie.

Pogoń Zduńska Wola- Włókniarz Kalisz 5:2 (2:0)

Bramki dla Pogoni: Mateusz Sikorski 27, 30, Kamil Endler 47, 60, Adam Jakś 62

Pogoń: Bartosz Osiński – Daniel Kopiński, Piotr Malik, Konrad Piekarski, Mateusz Walocha – Maciej Baran, Kamil Endler, Rafał Kurzynoga, Patryk Figiński – Mateusz Sikorski, Kamil Endler, po przerwie zagrali: Patryk Ślusarek – Bartosz Fryze, Mateusz Józefczyk, Adam Jakś, Krystian Walter, Rafał Lipiński, Paweł Kaczmarek, Krzysztof Kosecki, Robert Lasek, Mateusz Tarnowski i Sebastian Lubczyński, Trener: Grzegorz Kaleta, Kierownicy: Dariusz Walocha, Sylwester Malik

Źródło: Krzysztof Kochelak