AKTUALNOŚCI
Trudny mecz przed Uniejowem

MGLKS Uniejów/Ostrowsko w ostatni weekend zainaugurowali rozgrywki łódzkiej klasy okręgowej. Uniejowianie niestety przegrali z rezerwami Sokoła Aleksandrów Łódzki 1:3. W najbliższym meczu również nie będzie łatwo o punkty. MGLKS w sobotę o godzinie 17:00 w Dłutowie zmierzy się z miejscowym GLKS.

gadzety kibica keeza

 

Boisko w Dłutowie to nie jest łatwy teren, zawsze gra się tam trudno a gospodarze na swoim stadionie czują się jak ryba w wodzie,  drużyna prowadzona przez Zdzisława Leszczyńskiego gra dobry futbol, chociaż gdy patrzy się na wyniki, może się wydawać, że grają w kratkę.  Na wiosnę u siebie MGLKS wygrał wysoko 4:0. Jednak nie było tak gładko jak wskazuje wynik, naprawdę długo starali się przełamać obronę gości. W pierwszym meczu rundy rewanżowej rywal gładko uległ PTC Pabianice 4:0. Dłutowianie do tej pory są na remis. Wygrali 7 meczy tyle samo przegrali i 2 mecze zremisowali. Do czołowej piątki brakuje im 7 punktów. Chociaż trzeba przyznać, że po pierwszej kolejce rundy wiosennej „5” trochę się rozjechała.

Dla Uniejowa jest to ważny mecz. MGLKS musi wygrać, aby nie tracić kontaktu z czołówką, ale również też żeby nie zbliżać się do dołu tabeli. Wszyscy zawodnicy na pewno są rządni rewanżu po przygnębiającej porażce z Sokołem. Będzie to na pewno mecz walki.

Źródło: mglks.pl

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments