AKTUALNOŚCI
Dudu i Panka nie trenują

Przygotowania widzewiaków do derbów Łodzi nabierają tempa. Nadal jednak w zajęciach łódzkiej ekipy nie biorą w pełni udziału Mindaugas Panka i Dudu. Obaj mają za sobą kontuzje i ćwiczą indywidualnie. Trener Radosław Mroczkowski liczy jednak, że na poniedziałek będą oni gotowi do gry.


 

Panka i Dudu to ważne ogniwa zespołu. Brazylijczyk jest najlepszym asystentem w drużynie. Ale zdecydowanie bardziej dotkliwa byłaby starta Panki, który kreuje grę zespołu. Widzew był zmuszony do radzenia sobie bez niego przez pół meczu w Białymstoku i w spotkaniu z Ruchem. Jego nieobecność była wtedy bardzo widoczna. Zresztą Litwin w tym sezonie opuścił tylko dwa spotkania ligowe. Oprócz tego z „Niebieskimi”, także jesienny mecz z Koroną Kielce, jego też Widzew nie wygrał…

Dodajmy, że nie tylko Widzew ma problemy z kontuzjami. Urazy są też w obozie rywala. Strzelec bramki w poprzednich derbach – Marcin Mięciel – z powodu kontuzji jest już wyeliminowany z gry do końca sezonu. Z powodów zdrowotnych pod znakiem zapytania stoi występ Bogusława Wyparło, ale on jest kontuzjowany przed prawie każdymi derbami i zazwyczaj gra. Tak samo może być też tym razem.

Źródło: widzewiak.pl

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments