11 bramek młodej Pogoni

W Zapolicach drużyna młodzików Pogoni Ekolog Zduńska Wola (rocznik 1999) rozegrała zaległy mecz 12. kolejki Sieradzkiej Okręgowej Klasy Górski z GKS Zapolice. Młodzi zduńskowolanie rozgromili gospodarzy 11:0 (5:0).

Goście dominowali w całym spotkaniu i praktycznie nie wypuścili Zapolic z ich własnej połowy. Już w 10. minucie wynik meczu otworzył Adam Rosiak. Z upływem czasu Pogoń dokładała kolejne bramki i do przerwy prowadziła 5:0. Po zmianie stron obraz spotkania się nie zmienił. Nadal goście posiadali olbrzymią przewagę nad rywalami, co zaowocowało kolejnymi pięknymi bramkami. Wynik na 11:0 w 54. minucie ustalił Mieszko Bryl.

GKS Zapolice– Pogoń Zduńska Wola 0:11 (0:5)

Bramki: Adam Rosiak 10, 26, 30, Jakub Majchrzak 19, Bartosz Lipiński 29, 48, Jakub Pietrzak 35, 53 (k), Rafał Szubański 47, Jakub Koliński 51, Mieszko Bryl 54

Pogoń: Borys Kwiatkowski – Marcel Piotrowski (48′ Michał Raszewski), Mateusz Dudek, Jakub Pietrzak, Mateusz Suchański – Jakub Majchrzak, Adrian Rosiak, Krystian Górczyński (38′ Rafał Szubański), Bartosz Lipiński – Radosław Pluskwa (45′ Adam Chudowski), Jakub Koliński (48′ Mieszko Bryl)

Źródło: Krzysztof Kochelak